ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31786

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45641198

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

1526

· Dün

16294

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - GEÇMİŞ YAZILARIMI BULAMIYORUM.
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

GEÇMİŞ YAZILARIMI BULAMIYORUM.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
enelhalk
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Çrş Hzr 01, 2016 4:05 pm    Mesaj konusu: GEÇMİŞ YAZILARIMI BULAMIYORUM. Alıntıyla Cevap Ver

2005 Yıllarında bu siteye üye olmuş ve becerebildiğim kadarıyla bir şeyler yazmaya çalışmıştım.Sonradan sitenin kapandığını öğrendim ve uzun süredir tekrar açıldığından haberim yoktu.Tesadüfen sitenin açık olduğunu gördüm ve eski yazılarımı görmek istedim ama sadece sitedeki son 10 başlığımız altındaki yazılarımı görebildim.İletişim bölümünden siteye konu hakkında bilgi verilmesi için ileti yazdım ama cevap alamadım.
Siteye yazılan tüm yazılarımızı görme imkanımız varmıdır.Bu konuda bilgi alabilirmiyim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Hzr 07, 2016 8:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.acipayam.com/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=enelhalk

tıklayınız yazılarınız limkte...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız