ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31458

77
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

44883252

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

455

· Dün

19763

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - KELEKÇİ'DEN HABERLER
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

KELEKÇİ'DEN HABERLER

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Kelekçi-Gölcük
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ottoman20
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Sal Ağu 15, 2006 12:09 pm    Mesaj konusu: KELEKÇİ'DEN HABERLER Alıntıyla Cevap Ver

SAYFAYI ZİYARET EDENLERDEN EDİNDİĞİM İZLENİM KELEKÇİLİ OLANLARIN EKSERİSİ DIŞARDA. ALMANYA'DAN FRANSA'DAN TRABZON'DAN VS. DÜNYANIN VE TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN TAKİP EDEN HEMŞEHRİLERİMİZ VAR.
EMİNİM Kİ BUNLARIN HEPSİ KELEKÇİ'DE NELER OLUYOR MERAK EDİYOR. KİM EVLENMİŞ KİM ASKERE GİTMİŞ KİM KAVGA ETMİŞ KİM ÖLMÜŞ MERAK KONUSU ŞEYLER. DEDİKODU DIŞINDAKİ KONULARI KELEKÇİ'DE OLAN HEMŞEHRİLERİMİZ VE KELEKÇİLİ OLANLARLA VE KELEKÇİ İLE İLGİLİ BİLGİ EDİNENLER BURAYA YAZARSA GÜZEL BİR PLATFORM OLUŞUR DÜŞÜNCESİYLE BU BAŞLIĞI ATTIM.
SELAM VE DUA İLE...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ottoman20
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Sal Ağu 22, 2006 10:32 am    Mesaj konusu: Taze bir kan Alıntıyla Cevap Ver

Kelekçi'de ikamet edenlerin azlığı sebebiyle zannediyorum pek bir haber alamıyoruz köyümüzden.
Mustafa Ünal kardeşimizin yeni evladına buradan da hayırlı olsun diyerek haber olarak da geçmiş olalım.
Selam ve dua ile..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ottoman20
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Pts Eyl 04, 2006 11:45 am    Mesaj konusu: duyumlar Alıntıyla Cevap Ver

Aldığım habere göre halıt yokuşunda eski cami imamımız Ahmet hoca karşı yönden gelen bir araçla çarpışarak kaza yapmış ve eşinin kolu kesilmiş. Detaylarını bilmiyorum. Bilenler yazarsa sevinirim.
Hocamıza ve ailesine geçmiş olsun Allah sabır ve şifa versin.
selam ve dua ile...
Başa dön
kacak
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2006 7:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende kelekciliyim ama hic bir haber alamiyorum köyümden kelekci devamli kücülüyor is sahasi olmadigi icin malesef üzgünüz ben 20 sene önce ayrildim köyümden hic bir degisiklik yok
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
suciceyi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2006 2:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

en son duyuşuma göre güneyli olupta kelekçide yerleşmiş demirci hasan güngörün evine hırsız girmiş 10 milyar ytl almışlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
acar35
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ksm 25, 2006 9:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BEN DOĞMA BÜYÜME İZMİRDEYİM BABAM KELEKÇİLİ ONUN VESİLESİYLE ARADA BİR KELEKÇİYE GİDİYORUM.KEŞKE KELEKÇİ GİBİ KÜÇÜK AMA GÜZEL BİR KASABADA YAŞAMAK İSTERDİM.ELİNİZDEKİ GÜZELLİKLERİN DEĞERİNİ BİLİN.İNSANLIK ORADA YARDIMLAŞMA ORADA ÖNEMLİ OLAN BU DEĞİLMİ ZATEN
Başa dön
timur953
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2006 8:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gurbetten sizi izliyorum
yusuf uçarcıoğlu
yozgat
Başa dön
jade
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Hzr 18, 2007 12:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

AKŞARDA NE VAR NE YOK BİLEN VARMI YAZIN BANA YAFFF
Başa dön
ekecik
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 30, 2007 3:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

acar35 demiş ki:
BEN DOĞMA BÜYÜME İZMİRDEYİM BABAM KELEKÇİLİ ONUN VESİLESİYLE ARADA BİR KELEKÇİYE GİDİYORUM.KEŞKE KELEKÇİ GİBİ KÜÇÜK AMA GÜZEL BİR KASABADA YAŞAMAK İSTERDİM.ELİNİZDEKİ GÜZELLİKLERİN DEĞERİNİ BİLİN.İNSANLIK ORADA YARDIMLAŞMA ORADA ÖNEMLİ OLAN BU DEĞİLMİ ZATEN

babanın adını acarm54@hotmail.com adresine yazarsan tanışırız. selamlar
Başa dön
KURTHalil
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Arl 28, 2007 6:36 am    Mesaj konusu: KELEKÇİDEN HABER Alıntıyla Cevap Ver

Kelekçiden emekli gece bekcisi Muzaffer KURT ( Güpçü Ramazan oğlu ) vefat etmiş. ALLAH Rahmet eylesin geride kalan ailesine başşağlığı dilerim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
deli horoz
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Hzr 20, 2012 9:02 pm    Mesaj konusu: Re: KELEKÇİDEN HABER Alıntıyla Cevap Ver

kelekcimden yeni bir haber yokmu hic gurbetten ahmet tepeduzu..
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Kelekçi-Gölcük Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız