ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32146

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47771419

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

6462

· Dün

10352

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - Yazırlı'lar burda buluşun dertleşin....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Yazırlı'lar burda buluşun dertleşin....

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Dodurgalar-Yazır
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Çrş Ağu 25, 2004 8:23 am    Mesaj konusu: Yazırlı'lar burda buluşun dertleşin.... Alıntıyla Cevap Ver

yazırlı hemşerilerimiz burada yazır ile ilgili konuşabilirler.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Ksm 02, 2004 8:45 am    Mesaj konusu: yazır Alıntıyla Cevap Ver

ilkokul 4.cü sınıfın ilk yarı dönemini , koyu ağaç gölgelerinin arasına gizlenmiş bu gizemli köyde okudum.Ablamın ilk öğretmenlik yaptığı yerdi.Altıparmakların evinde oturmuştuk.Arkadaşlarımın coğunun ismini unuttum.Onlar beni bağışlasın.Bir tek Ziya kaldı hafızamda o çocukluk arkadaşlarımdan.Yıl 1968
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Denizlihorozu
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 02, 2004 10:28 am    Mesaj konusu: Merhaba Alıntıyla Cevap Ver

Ben Mehmet Okutucu,
Haciefendilerin Mehmet Eminin oğluyum...İkokulu Yazır'da okudum ve şu an Hollanda'nın Haarlem şehrinde yaşıyorum. İsteyen hemşerilerim bana okutucumehmet@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirler.
Yazır kasabasını şöyle anlatayım:
- Dorugu, bagpınarı, ovası, bagyani depo ve tabiiki en meşhuru Dünyaca ünlü Merkez Camii ( Halılarımızı çalan hırsızları yakalarsam çok fena yapcam)...Suyu ve havasıyla benim kasabam benim için bir cennet....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Rasit-Zengin_Duisburg
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Arl 25, 2004 7:47 pm    Mesaj konusu: sohbet Alıntıyla Cevap Ver

Nerde bu Yazır'lılar,galmadılarmı yoksa bu diyarlar da
Başa dön
ismail
SİTE EDİTÖRÜ
SİTE EDİTÖRÜ

MesajTarih: Pzr Arl 26, 2004 12:44 pm    Mesaj konusu: .. Alıntıyla Cevap Ver

Yazirlilara selamlar..!
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
aspava
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Sal Mar 29, 2005 12:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yazır kasabasının eski harman yerinde çok top oynamıştım.
Şimdi hatırlıyorum da o zamanlar her hafta maç yapardık .
Tüm Yazır'lı dostlara selamlar
Dodurgalar kasabasından Çelikoğlu
Başa dön
Denizlihorozu
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts May 02, 2005 1:56 pm    Mesaj konusu: Alloo Alıntıyla Cevap Ver

Yav Yazır'lı arkideşler nedesiniz gariii....Bakin pek yakında Yazır'lıla günü vaa haberiniz osun tellak felan getirmecezz duymayan duyanlara söylesin emii...Haydin selametlen galın gari..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
metiner
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Tem 01, 2005 12:37 pm    Mesaj konusu: ben de yazirliyim Alıntıyla Cevap Ver

8O tüm Yazır'lılara ve kendini Yazır'lı hissedenlere selam olsun....Ben Yazır dışında doğup,yaşamış bir Yazır'lıyım...Baba sülalesine sanırım hallaçlar anne sülalesinede hamisler deniyormuş........ Akrabalardan birilerine rastlamak dilegiyle selamlar......... :D
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Tem 05, 2005 11:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yazır lı akıdeşle sesiniz solunuz kesildi neledesiniz
Başa dön
Denizlihorozu
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 13, 2005 1:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben burdayımda...İnsallah önümüzdeki hafta izine gitcem..Allah ın izniyle inşallah Yazır da buluşuruz!! Bu arada Mustafa Ünal abi siz Tr de misiniz? belki izinde görüşebiliriz. Benimle;
okutucumehmet@hotmai.com
mail adresinden iletişim kurarsanız çok memnun kalırım.
Saygılarımla, Mehmet Okutucu
Başa dön
gurbet
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Tem 17, 2005 9:17 am    Mesaj konusu: hasret Alıntıyla Cevap Ver

Selam şimdi Yazır da olmak vardı .Bu senede böyle geçsin bakalım köyümü görenlere selam olsun.Gurbette gurbetci :cry: :cry: :cry:
zumrutum
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Ekm 12, 2005 10:46 pm    Mesaj konusu: Yazır Alıntıyla Cevap Ver

selam Yazır'lılar? nbr? benden iyilik! Bu sene köyüme gidemedim ya çok üzüldüm ailemi arkadaşlarımı göremedim :( demekki kısmet değilmiş.Kim Yazır'da bir şey yaşamadı ki o toprağında o suyunda o pazarında o çarşısında o camisinde. inşallah bir gün o anları yaşarız ama güzel şeyleri.
Bu sene Yazır'a gitmek kısmet değilmiş ama inşallah gelecek sene kısmet olur artık!

neyse k.i.b slm ve saygı Yazır'lı kız!
Başa dön
Rasit-Zengin_Duisburg
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Ekm 19, 2005 8:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba Yazır'lılar

Yahu burda o kadar Yazır'lı var hiç birinden ses seda yok nerdesiniz yahu.hadi kalın salıcakla.

Yazir´a ve Acıpayam´a Selamlar
YazirDernegi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Şub 04, 2006 8:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tüm hemserilerimize candan selamün aleyküm.Ben Yazir Yardimlasma Derneginden Sekreter veMuhasip Veli,Dernegimiz faaliyetlerine tüm hiziylan devam etmektedir,varsa merak eden bilgilendirebiliriz.Ayrica desteklerinize debekliyoruz.
Başa dön
larairem
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2006 8:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iyi geceler yazır dostları
Başa dön
esso
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Ekm 11, 2006 12:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

esselamün aleyküm verahmetullahhh bütün yazirlilara selam olsun
Başa dön
yazirli32
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Ekm 29, 2006 10:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm butun yazırlılar ben buraya yeni uye oldum benim soyadım yazırlı bende baska soyadı yazırlı olan varmı diye merak ettim google buldum bu siteyi ve uye oldum
Başa dön
feyzo
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 1:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GÜZEL MEMLEKETIMIN GÜZEL INSANLARI HERKESE SELAMLAR ÖZELLIKLE YAZIRLI ARKADASLARA . BEN ALMANYADAN MEHMET SALIHLERIN MUSTAFANIN ; REYZAN. DUYUP DUYMADIK DEMEYIN 26.05.2007 TARIHINDE YAZIRLILAR GECESI HAZIRLANIYOR , GELMEK ISTEYENLER BANA MAIL ATABILIR. AYRICA SPONSORLUK YAPMAK ISTEYENLER ARANIYOR EYLENCEMIZE.MAIL ADRESIM reyzan@ARCOR.de
Başa dön
arazifitesi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Arl 10, 2006 2:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba yazır aşıkları.ben arazi vitesi.bu ismi 96 da kayseride takıştırdılar bana.ne alakası var demeyin yazırlı olmasaydım belki bijon anahtarı takarlardı.yazıra aşık olmak ASLA ELVEDA DEĞİL demek gibi bişey demektir.bütün yazırlılara selam olsun.BENİM GİBİ...
Başa dön
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Pts Arl 25, 2006 4:48 pm    Mesaj konusu: yazır derneğinin faaliyetleri Alıntıyla Cevap Ver

aleyküm selam,ben yazırlılar derneği ve faaliyetleri konusunda bilgi almak istiyorum.mümkünse açıklama yaparsanız memnun olurum.ERGENEKON964. (göksel kargın)
Başa dön
ziylans
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Oca 14, 2007 10:09 am    Mesaj konusu: gumusluler Alıntıyla Cevap Ver

http://gumusluler.blogspot.com/
Başa dön
rama20
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Nis 19, 2007 11:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Slm Yazirli Hemserilerim.Ben Ramazan Türk Müdürler Sülayesi (rturk@mysunrise.ch) adresinden ulasabilirisiniz.Slm Ramazan Türk
Başa dön
TUNA_NL
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Nis 25, 2007 10:41 am    Mesaj konusu: slm Alıntıyla Cevap Ver

slm yuregi guzel tum yazirli dostlara.yazirin hayatimda her zman apayri bir yeri olmustur.
saygi ve sevgilerimlee
Başa dön
burakdeniz
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Nis 25, 2007 3:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm yazırlılar herhalde bu sitede yazırlılar arasında en küçük benim ama ben yazırımı çok seviyorum.bu yazrın fotoları niye bukadar az bira daha yükleyelim ben zaten gidince bol bol çekip koyacam inş sizlerde koyarsınız.bizim yazırımız gibisi yoktur..
Başa dön
RecepTutgun
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş May 17, 2007 5:45 pm    Mesaj konusu: Kasabamız Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba kasabamın güzel duygulu insanları.Kasabamızın layık olduğu yerlere gelebilmesi için,öz veriyle çalışmamız gerekmektedir.
Yazır'lıyım diyen her ferdin sağduyu ile,kasabamız için emek vermesi dileğimle tüm insanlarımıza selam...
Başa dön
RecepTutgun
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş May 17, 2007 5:51 pm    Mesaj konusu: BULUŞMA YEMEĞİ Alıntıyla Cevap Ver

Denizli'de yaşayan Yazır'lıların 22.05.2007(SALI) akşamı Kelleci Kardeşler Restorant da buluşma yemeği vardır. Sitemize ziyaret eden tüm Yazır'lılar davetlidir. SELAMLAR
Başa dön
velizengin
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Hzr 14, 2007 6:55 pm    Mesaj konusu: Re: yazır derneğinin faaliyetleri Alıntıyla Cevap Ver

girenizdernek demiş ki:
aleyküm selam,ben yazırlılar derneği ve faaliyetleri konusunda bilgi almak istiyorum.mümkünse açıklama yaparsanız memnun olurum.ERGENEKON964. (göksel kargın)
Başa dön
zeynepbalta
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 25, 2007 1:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TÜM YAZIRLILARA SELAM :lol: :) :D
Başa dön
deniza
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ağu 04, 2007 3:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben Yazırlı biri olarak kasabamızın eski havasını alamadığım için daha seyrek gidiyorum.Eski akrabalık-dostluk ilişkileri kalmamış.
Başa dön
zeynepbalta
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ağu 04, 2007 4:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam deniza
Başa dön
queen
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Ağu 06, 2007 7:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam memleketimin güzel insanları ben denizlide öğrenciyim ama kasabamı çok özlüyom hele yazın sıcağında evimin serin balkonunu sormayın gitsin.......
zeynepbalta
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 10, 2007 2:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yazırlıların kandilini kutlar ve yazırda olamayanlar için bir çare asıl
bu çare olamaz ama bir sitede yazır köyümüzün cami yanına kamera
koymuşlar ve yazırı canlı izliyebiliyoruz.SİTE ŞU:

www.yazir.bel.tr burada var :)
Başa dön
GamzeTutgun
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 10, 2007 2:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tüm yazırlıların kandilini kutlar,daha nicelerini görmemizi temenni ederim.
Başa dön
envertutgun
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 10, 2007 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BEN YAZIR'LIYIM DİYENLERİN TAKMA ADLARLA DEĞİL SÜLALE GERÇEK İSİM VE SOYADLARIYLA MESAJ GÖNDERMELERİ BEN İLKOKU ORTAOKULU YAZIRDA OKUDUM BEN KIZILYOLUNDA TOP OYNADIM YAZIR CAMİİNDE NAMAZ KILDIM DORU PINARINDA SU İÇTİM TAVŞAN TEPESİNDE YAZIRI SEYRETTİM BAĞARASINDA HIYAR ÇALDIM SONBAHARDA AYVA YEDİM DEMEKLE YAZIRLI OLUNMUYOR. YAZIRLILARIN SAKLAYACAK HİÇ BİŞEYİ YOKTUR ATILAN MESAJLARDA HERKESİN KİMLİĞİ BELLİ OLSUN Kİ BİRBİRİMİZİ DAHA İYİ TANIYALIM TÜM İNSANLARIN VE YAZIRLILARIN SAĞLIK MUTLULUK BAŞARI DİLĞİYLE... BU DUYGULARA KATILAN KATILMAYAN HERKES MESAJ ATABİLİR.
Başa dön
nursel-kaban
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ekm 05, 2007 2:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

beyaz giyme söz olur siyah giyme toz olur gel berabar gezelim muradımız tez oluuuuur salınada salınada gel haydi yavrum dön dolaş yine bana gel
Başa dön
ender1250
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ekm 05, 2007 8:51 pm    Mesaj konusu: YAZIR YİNE YAZIR TEKRAR YAZIR OLMADI BİDAHA YAZIR E Alıntıyla Cevap Ver

HERKESİN KÖYÜ DOĞAL OLARAK GÜZELDİR BU NDEN KAYNAKLANIYOR İNSANLARIN HATIRALARI VAR BENİM KÖYÜMDEKİ ESKİ OKULA NEDEN YIKTILAR BENİM HATIRALARIMI TOPRAĞA GÖMMEYE KİMİN HAKKI VARDI BUNU GÖZ GÖRE GÖRE YAPANLAR SES ÇIKARMAYANLAR DEĞERLERMİZE SAHİP ÇIKMAYANLAR YAZIRLI OLABİLİRMİ YAZIR LIYIM DESEN YAZIR BUNU KABUL EDERMİ NERDE ESKİ DÜĞÜNLER NERDE GELİN ALICILAR.NERDE ÇEYİZ ATMALAR.NERDE DAMADIN SADIÇ DURMASI NERD DÜĞÜN EXİNDEKİ ET AŞLARI.NERD DOLMALAR NE KALDI HERŞEYİ BİTİRDİK LAF DİYENLERİ KÖYÜN DELEİSİ DEDİK NE GELENEKLER KALDI NE DELİLER .DERKEN YETER YAZACAK ÇOK ŞEY VAR AMA ÇÖZÜM OLMAYINCA NAFİLE
Başa dön
SULEYMANKURBAN
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 06, 2007 10:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BURAYA HERKES BIRSEYLER YAZMIŞ. AMA SANIRIM YETERLI DEGIL,
YAZIR'IN BIR YERLERE GELEBILMESI ICIN BIRLIK VE BERABERLIK ŞART. HERKES KENDI MENFAATINDEN ONCE YAZIRIN MENFATINI DUSUNURSE DAHA IYI OLUR.
EKONOMIK GELISME ICIN BIRLIKTE HAREKET ETMEK SART. AMA NE YAZIKKI BOYLE DEGIL. EN ONEMLI GECIM KAYNAGI OLAN HAYVANCILIK VE SUTCULUKTE BIR BIRLIKTELIK SAGLANAMAMIS.
BU BIRLIKTELIGI SAGLAYACAK BASKANIN DIRAYETLI OLMAMASI, BUNDE TEMEL ETKEN. ALT YAPI SORUNU OLMAYAN BIR YERDE SADECE YOLLARI TAS DOŞEMEKLE OLMAZ.
BUTUN YAZIRLILARIN YARARLANABILICEGI GIRIŞIMLERDE BULUNMASI LAZIM.
Başa dön
ender1250
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 06, 2007 9:49 pm    Mesaj konusu: YAZIRIN KADERİ Alıntıyla Cevap Ver

YAZIR GÜZEL BİR YER BU GÜELLİĞE DOYA DOYA YAŞAYANLARDAN BİRİYİM HALA ÖYLE BENİM YAŞIM 47 AMA YAZIR DA ÇOK BÜYÜK MANEVİ TAHRİBAT VAR ESKİ İLKOKULU YIKAN ZİHNİYETİ BEN ANLAMIYORUM YÜZLERCE İNSANIN HATIRALARINI KİMİN NE HAKKI VAR YERE GÖMMEYE BABAMIZ O OKULDA OKUMADIMI ANAMIZ O BAHÇEDE KOŞMADIMI YEDİĞİMİZ EKMEĞE O OKULA BORÇLU DEĞİLMİYİZ ESKİ OKULUN BAHÇESİNDE BENİM HATIRAM YOK DİYEN BİR YAZIR LI VARMI NEREYE GİTTİ O OKUL O OKUL KİMİN NERSİNE BİRŞEY YAPTI DA YIKILDI
ONU YIKANLARDA YIKILIR AMA HATIRALAR DİLDEN ASIRLAR BOYU SÜRER BÖYLE BİR YANLIŞLIĞA İMZA ATANLAR HALA BİRŞEYLERİN PEŞLİNDE ACI OLANDA BU YAZIR SDI GEÇİNCE DİYECEKLER BİTMİYOR
BEN BİTİREYİM DÜNYANIN HER TARAFINDAKİ YAZIR LILARIN TÜM DİLEKLERİ HİÇ BİR İNSANI ZARAR VERMEDEN GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİYLE HERKESE SAĞLIK DOLU NİCE YARINLAR
Başa dön
ender1250
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Ekm 07, 2007 5:58 pm    Mesaj konusu: YAZIR'I N NESİKALDI ??????? Alıntıyla Cevap Ver

SAYIN YAZIRLI DOSTLAR YAZIR SİZE ZEVK VERİYORMU YAZIRN ESKİ GÜZELLİĞİ NERDE GENÇLER ÇEYİZ ATMALAR NERDE KIZLAR GELİN ALICILAR NERDE.SADIÇ DURMALAR NERDE. DÜĞÜN EVİNDE TARNA ÇORBASI KURU PATLICAN DOLMASI SOĞANLI ET AŞI NERDE TEKŞENLİK NERDE.KIIZIL YOLU NE OLDU.ESKİ İLK OKUL NE OLDU O OKULU YIKAN ZİHNİYET KÖYDE DURUYOR.O OKULA YIKAN BİR DÜŞÜNCEYİ KABUL EDEMİYORUM. O OKUL DAN NELER ÇIKMAADI BEN EKMEĞİMİ ORDAN ETMİYORUM. ABC.Yİ 123 ORDA ÖĞRENDİK ÇOĞUMUZUN EN GÜZEL AŞKLARI
ORDA BAŞLADI TORUNLARIMIZ BİLE VAR BÖYLE KATLİAM OLURMU .YAZIR LI LARA BU YAKIŞIRMI SUSMAK. YAKIŞIRMI ALLLAH BUNU RAZI GELİRMİ YAZIR IN DERTLERİ BİTMEZ YAZIR ' IN Y HARFİ GEÇEN HER YRDE BEN TARAF OLACAĞIM SAĞLIK DOLU NİCE GÜZEL GÜNLER DİLĞİYLE SAYGILAR
Başa dön
ender1250
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Ekm 07, 2007 6:47 pm    Mesaj konusu: YAZIR ZİRVEDE Alıntıyla Cevap Ver

FORUMLARLA İLGİLİ BÖLÜMDE YAZIR OKUNMA İLE İLGİLİ BÖLÜMDE ZİRVEDE AMA DÜŞÜNCELERİNİ YAZAN YOK DERTLERMİZİ PAYLAŞALİM TANİŞAŞLIM ACIPAYAM COM.SİTESİNİN BAYRAĞINI DORU PINARINI DİKELİM.BİZİM GÜCÜMÜZ BUNA YETER.
Başa dön
SULEYMANKURBAN
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Prş Ekm 11, 2007 7:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GURBETTE BULUNAN TUM YAZIRLILARIN RAMAZAN BAYRAMLARINI KUTLAR, HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILERIM.
DAHA NICE BAYRAMLARA INSALLAH.
Başa dön
zeynepbalta
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Ekm 31, 2007 6:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

DENİZLİDEN HERKESE GÜNAYDIN......
Başa dön
argos
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Nis 12, 2008 8:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bazı arkadaşlar Yazır için birşeyler yapalım-diyor.Ancak kasabamızın neredeyse yarısı kasaba dışında yaşıyor.Hatta ana-babası Yazırlı olduğu halde başka yerde doğan yüzlerce kişi var. Böyle olunca da farklı yerde farklı zamanda kişilerin hayatları kesişemiyor; kopuş kaçınılmaz oluyor. Modern hayatın (Avrupalı deyimi-benim değil...) cilvesi bu olsa gerek. Ben de 15-20 yıldır kasabamdan ayrıyım. Gidip gelmeler olsa da sürekli kalan kişiye göre diyalog aynı gelişemiyor. Kısıtlı zamanınızı ancak; eş-dost-akraba ziyareti ile tamamlayabiliyorsunuz. Bu bizim kasabamızın maalesef yazgısı... Hoşça kalın dostlar!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
sziylan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr May 04, 2008 8:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

OOOOOOOOOFF NERDESİNİZ MUHABBET DÜŞKÜNÜ YAZIRLILAR
BAHAR GELDİ UYANIN EŞELER YAYLASI YEŞİL HALI SAHA OLDU HABERİNİZ YOKMU YOKSA HAFTA DA BİR GÜN KENDİNİZE AYIORACAK ZAMANINIZMI YOK. ONOLUKTA GENCİN CAYIRI SİZİ BEKLİYOR DİBİNDE MUHABBET EDİLMEDİĞİ İCİN SÖGÜT AGACLARI ÜZGÜN GELİN SÖĞÜTÜN DİBİNDEKİ ÇAYIRA GERİSİNE MEVLA KAYIRA GELİN ORAYA ACI SOGAN KURU EKMEK KIRBAŞ MEHMEDİN HAVUZUNDAN ÜC BEŞ ALABALIK PELİT GÖSÜN ÜSTÜNDE NAR GİBİ KIZARDALIMYİYELİM BALIGA İCELİM BUZGİBİ SAGUK SUYA UYUYALIM DOYA DOYA HERKEZE MUHABBET ÇAYIRINA BEKLER SAYGILAR SUNARIM. YAZIRLI KIRBAŞ MEHMET MATİZZ
Başa dön
argos
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal May 13, 2008 5:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yazır Kasabası ahalisi olarak ben de etkinliklere katılmak isterim.
Haber vermek isteyen olursa mtok94@yahoo.com.tr adresine e-posta atarsa sevinirim.Görüşmek üzere...[/quote]
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
reif
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Şub 03, 2009 5:44 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tum Yazirlilara selamlar. Ben Abdurrahman OLGUN, bu yazimi Brezilyadan yaziyorum. Avusturya`da calismaktayim, tum millete selam.
Başa dön
reif
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Şub 03, 2009 5:56 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tum Yazirlilara selamlar, Avrupa da yada dunyanin diger ucunda olmasi onemli degil. Insallah hepinizle yakinda gorusuruz. Ben Abdurrahman OLGUN. Bu siteyi kuranlara ayrica tesekkurler.
Başa dön
alexander
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Şub 03, 2009 8:22 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

selam hemseriler
Başa dön
memilix
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Mar 31, 2009 8:00 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

slm yazırlılar ben türkiyenin öbür ucundan vandan yazıyorum imdat abi seçimi kazanmış sevindim yazıra genç ve dinamik bir başkan lazım partiye kafaya bakmadan birisi seçilmiş tebrikler
Başa dön
rama20
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Şub 24, 2010 10:03 pm    Mesaj konusu: Re: Kasabamız Alıntıyla Cevap Ver

Slm, Hemserilerimiz benim yeni adresim rama20@acipayam.com Ramazan Türk
Başa dön
rama20
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Şub 24, 2010 10:04 pm    Mesaj konusu: Re: Kasabamız Alıntıyla Cevap Ver

Slm, Hemserilerimiz benim yeni adresim rama20@acipayam.com Ramazan Türk
Başa dön
radyoloji
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Çrş Hzr 22, 2011 6:00 pm    Mesaj konusu: Re: Kasabamız Alıntıyla Cevap Ver

Sonradan yazırlı yaptıklarınızdan birisi olarak YAZIR güzel bir kasaba ama bsanki biraz tutucu yada bana öğle geldi.Herkese selamlar.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Dodurgalar-Yazır Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız