ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31766

38
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45615467

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

714

· Dün

6370

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - SOYAĞACI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

SOYAĞACI

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Soralım,bulalım,bilelim
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
evaslani
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Eyl 18, 2009 3:18 pm    Mesaj konusu: SOYAĞACI Alıntıyla Cevap Ver

:oops: cahilligimi bagislayin, acipayamli ve 55 yasinda olmama ragmen böyle zengin ve renkli sitemiz oldugunun ancak bugün farkina vardim. simdi de costum, ve soyagacimi arastirmak isdeyom. Acaba bu saskina nereden ve nasil baslayabilecegini deyebilecek bir din gardesi cikaa mi?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Cum Eyl 18, 2009 4:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Değerli hemşerim..Adını soyadını yazmamışsın,hangi köyden,kasabadan olduğunu belirtmemişsin.Kim nasıl yardımcı olabilir?

Madem merak ettin..Yaz bakalım.Kimsin.Nerelisin?
Belki seni tanıyanlar cevap yazar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
busrasoganci
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Oca 03, 2011 4:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim de ailem acıpayamlı denizli merkezde oturuyoruz şu an istanbulda üniversitede okuyorum bir ödev gereği soyla ilgili bir araştırma yapıyorum ve buradan soyağacına ulaşamıyorum dedem osman soğancı genel olarak soğancıların nerelerden geldiği en eski soyları hakkında bilgisi olan var mı?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Soralım,bulalım,bilelim Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız