ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31879

15
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45828078

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

2527

· Dün

3719

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - Atlayan Haber/Taksimde patlama
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Atlayan Haber/Taksimde patlama

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Pts Ksm 22, 2010 6:05 pm    Mesaj konusu: Atlayan Haber/Taksimde patlama Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba Muharrem Hocam

Sizinle daha önce de mesajlaşmıştık, ben Ege Üniversitesinde kardiyoloji doktoru olarak çalışıyordum şimdi Muş Devlet hastanesinde kardiyoloji uzmanı olarak çalışıyorum. 2 sene önce Olukbaşı ile ilgili forum yüzünden mesajlaşmıştık ve insanlara fazla müdahale edip kaçırmayın küstürmeyin demiştim ve size kırılmıştık zaten o günden sonra Olukbaşı köylüleri artık forumdan uzaklaştılar bende 1-2 senedir girmiyordum.

Bildiğiniz gibi 31 Ekimde taksim meydanında canlı bomba patladı. Orada yaralananlardan biri Fransa'dan babasıyla 4 günlüğüne alışveriş için gelen Gülden Güngör ve babası Ali Güngör idi. Gülden Güngör benim kızkardeşim ve Ali Güngör ise babamdır. Bomba parçası kardeşimin sol ayak bileğini parçaladı 2 defa istanbulda ameliyat oldu şimdi fransa da hastanede yatıyor salı günü kemiklerden ameliyat olacak. 15 gün boyunca bütün Türk halkı bize tek yürek olup dua etti. Gülden Güngör Acıpayamlıdır, Girenizlidir, Olukbaşında doğmuştur ve büyümüştür. İstanbula ise fransada açacağı dükkanın malzemelerini almak için vatanım kazansın diye alışverişe gelmiştir.
Sitemim şudur ki tüm Türkiye bize dua ederken siz Hamburgda güzellik yarışmasına girecek bir kızı haber yaparken bile öz evladınız hakkında bir satır bile haber yazıp Gireniz halkını dua etmeye manevi destek yapmaya teşvik etmediniz. Hepinize yürekten saygılar.

Uzm.Dr.Hasan Güngör
Muş Devlet Hastanesi Kardiyoloji Servisi

Bana gönderilen bu mesajı,aynen ekledim.Kasıtlı olmamakla birlikte sanırım gözden kaçan bir haber.Hasan kardeşimin sitemini haklı buluyor,kendi adıma değerli kardeşimize acil şifalar diliyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız