ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31870

34
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45807017

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

3128

· Dün

12157

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - HOŞCAKALIN
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

HOŞCAKALIN

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Çrş Hzr 23, 2010 7:16 pm    Mesaj konusu: HOŞCAKALIN Alıntıyla Cevap Ver

Değerli Dostum,saygıdeğer abim Nuri Gökgöz Sayesinde bu site ile tanıştım.Yazılı,sözlü dilimizin döndüğünce eserlerimi ve düşüncelerimi sizlerle paylaştım.Bana bu imkanı tanıyan değerli dost Mustafa Ünal'a ayrıca teşekkürler.

Şahsi nedenlerden dolayı, bu günden itibaren bu site ile tüm alakamı kesiyorum.Tüm okuyucu ve dinleyicilerime selamlar,saygılar..

Sürç-ü lisan etti isem affola..

Hoşcakalın.

MuharremKaraoğlan.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Cmt Hzr 26, 2010 9:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir telli turnam nefesimin sesi can kardeşim.Biz yıllardır özlemini çektiğimiz memleketim bağlarında öten iki garip bülbül idik. Bilirsin ki bülbüller yanık öter. Sen hep burada kalacaksın Bilesin ki can olan bülbüller gerçekten can olur. Ben o bağlarda hep seni arayacağım. Sevgilerimi gönderiyorum Karaoğlan ailesine.

Gittiğin yollarda seni bekleyeceğiz unutma olur mu?

Sevgilerimle.

Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi)
Başa dön
hüzün
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Hzr 27, 2010 7:51 am    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hepimiz bu sitenin çatısı altında bir araya geldik tanıştık kaynaştık, sizleri okuduk, dinledik.
Hep beraber gülüp eğlendik, yeri geldi üzüldük.

Gitmenize ben de çok üzülürüm.

Muharrem Hocam ; Biz sizi bekliyor olacağız...

Saygılarımla...
Başa dön
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pts Hzr 28, 2010 9:29 am    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

değerli hocam. Ayrılışına çopk üzüldük. Kararının özel bir durum olduğunu tahmin ediyor ve bu sitenin kapılarının her zaman siz değerli büyüğümüze açık olduğunu bilmenizi isterim.Hemşerilerim adına bunca yıldır sitemiz için verdiğin emek ve paylaşımların için teşekkürlerimi sunuyorum. Tekrar gelmeni sabırsızlıkla bekliyoruz hocam.

Saygılar.

Mustafa Ünal
Başa dön
egeli65
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Sal Hzr 29, 2010 10:12 am    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

saygi deger muko hocam siteten ayrilmaniza üzüldüm sebebi ne olursa olsun ben sizin bu siteye terketmenize istemiyorum eyer darginlik küsünlük kirginlik olsada terketmeni istemiyorum hersey yoluna bulur her ne olursa olsun yinede bekliyorum bu site altinda olmaniza can dan isterim saygilarimla kalin saglicakla
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız