ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32143

19
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47748104

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1897

· Dün

4579

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - Su kenarinda Piknik yerleri?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Su kenarinda Piknik yerleri?

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Soralım,bulalım,bilelim
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Meral88
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Şub 19, 2009 1:20 pm    Mesaj konusu: Su kenarinda Piknik yerleri? Alıntıyla Cevap Ver

Selam arkadaşlar,
Ben Yeniköylüyüm. Almanyada yaşıyorum ve bir sorum var:
Nasipse yazın izine gelince piknik planları yapıyorum (kendimce). Acaba bizim oralara yakın, şöyle akar su kenarında bir piknik yeri var mı? Piknik yeri olmasada olur, alıp çulumu serip çimenin üstüne, su şarıltısı eşliğinde dinlenebileceğim bir yer arıyorum... Var mı önerisi olan? :roll:
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
cenko3075
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Şub 20, 2009 10:07 am    Mesaj konusu: Re: Su kenarinda Piknik yerleri? Alıntıyla Cevap Ver

benim bi önerim var sen en iyisi kelekçiye gel. kelekçi doğa güzellikleri, piknik alanları ve insanıyla eşi benzeri bulunmayan bi yer. bence düşünmeye geek yok. kelekçi çamlık piknik yeri sadece kelekçililer değil dışardan da çok kişinin gelip bi güzel gün geçirdiği harika bi yer. akarsu falan yok ama başka aradığın tüm özellikler mevcut...
Başa dön
nermin01
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Şub 20, 2009 11:49 am    Mesaj konusu: Re: Su kenarinda Piknik yerleri? Alıntıyla Cevap Ver

Yok yok, sen Kelekçi'den geç, Olukbaşı'na gel. Olukbaşı'dan sonra Geyran'a geç, ormancı kulübesini bul.Koca bir çam ağacı göreceksin. Dibinden buz gibi kaynak suyu da akıyor, iddiaya girerim temmuzun sıcağında dakika tut, bir dakika elini suyun içinde tutamazsın.Oraya ulaşana kadar bin bir türlü de doğa harikasıyla karşılaşacaksın. şimdiden özledim oraları.İyi eğlenceler.
Başa dön
cenko3075
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Şub 20, 2009 2:23 pm    Mesaj konusu: Re: Su kenarinda Piknik yerleri? Alıntıyla Cevap Ver

olukbaşına gelinceye kadar ve oraya varıncaya kadar akşam olur hiç bişey anlamazsın benden söylemesi....
Başa dön
20 musa
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Şub 20, 2009 2:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm bende almanyada yasiyorum ve kendi koyumuze ovme amacli soylemiyorum kercekten dedigin gibi piknik istiyorsan olukbasina nermin kerdesimin dedigi yere gideceksin canli alabalikta var ve temiz akar suyu var senin sadece bir saetini alir ama deger bende senin gibi o gunlerin ozlemini cekiyorum bizden size tavsiye secim sizin tabiki dusun mege deger eger zamaniniz varsa ikisininede deneyin hangisi sizin istediginiz bir piknik yeri secimini ozaman gorursunuz.slm
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Soralım,bulalım,bilelim Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız