ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31956

28
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46246527

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

964

· Dün

8181

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - SILA TÜRKÜLERİ 2008 (DENİZLİ ACIPAYAM YÖRESİ TÜRKÜLERİ)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

SILA TÜRKÜLERİ 2008 (DENİZLİ ACIPAYAM YÖRESİ TÜRKÜLERİ)

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2008 1:01 pm    Mesaj konusu: SILA TÜRKÜLERİ 2008 (DENİZLİ ACIPAYAM YÖRESİ TÜRKÜLERİ) Alıntıyla Cevap Ver

Değerli dostlar yöremizde sevilen türkülerden oluşan,kendi sesimden bir albüm hazırladım.İndirmek isterseniz;aşağıdaki link açınca,FREEUSER i tıklayıp,DOWLAND yazısı çıkıncaya kadar bekleyip,tıklayınca Full olarak,indirebilirsiniz.

Güzel günlerde dinlemeniz dileğiyle.(Tamamen ev yapımıdır.)

http://rapidshare.com/files/155172677/SILA_TueRKueLER__304_.rar.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2008 1:12 pm    Mesaj konusu: ben aldım Alıntıyla Cevap Ver

emegine saglık hocam inan bu ve benzeri calışmalara verdiğim deger herşeyden üstün bunu sizdede görmek beni okadar mutlu ediyorki bunu tarif edemem ancak yaşarsan bilirsin dedikleri dogru be hocam yaşadıgım sürece kültür vb calışmalarımı sonuna kadara kararlılıkla devam edcem bu hizmet yarışında ben den öndekilere selam olsun amma benden geride kalanlarada yollarını acalımki yollarıda acık olsun be hocam
Başa dön
hüzün
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2008 3:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Saygıdeğer Hocam...

Türkülerinizin hepsinide defalarca dinledim.Hepside birbirinden güzel olmuş.Hele yöremizin insanı ve türküleri oluşu başka güzel, aynı zamanda gurur verici.

Herkese öneririm , dinleyin bambaşka bir tat bulacaksınız...

Emeğinize sağlık kutlarım Hocam...

SAYGILAR...
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2008 9:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hazırladığın türküler için teşekkür ediyorum size ve ekibize umarım hayallerinizdeki o güzel günler yakındır.Sizi zevkle dinliyoruz.Memleketimin topraklarından filizlenen can kardeşim.

Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi)
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:  

Seçenekler:
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız