ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32137

20
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47735388

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2936

· Dün

3822

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - 16 şehidin ruhu Için bu mesajı her keze ulaştır
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

16 şehidin ruhu Için bu mesajı her keze ulaştır

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam Şivesi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
KamilAkyol
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Pts Ekm 06, 2008 10:10 pm    Mesaj konusu: 16 şehidin ruhu Için bu mesajı her keze ulaştır Alıntıyla Cevap Ver

Herkese Merhabalar,

Herseyden önce hepimizin, öncelikle şehit ailelerimizin başlari sag olsun. Ayni zamanda da tüm Türk halkinin ve Türk milletinin basi sag olsun.

Sizlerle assagidaki sms i paylasmak istiyorum. Lütfen herkesten biraz duyarlilik rica ediyorum. Bilindigi gibi 4 ekim 2008 Cumartesi günü Aktütün karakolu baskininda şehit düşen kahraman Mehmetciklerimizi için Sms kapanyasi baslatilmistir.
Sizlerden aşşagidaki Sms metnini mümkün oldugu kadar genis çevrenizi göndermenizi rica ediyor duyarliliginiz için yürekten teşekkür ediyor tekrar hepimizin Aziz Türk milletinin basi sag olsun diyorum.

Mesaj Metni :
===============================================
Eğil kulak ver ceddine! TÜRKE kefen giydirmek hangi itin haddine vatanımızı bölmek isteyen o itlere inat bugün verdigimiz 16 şehidin ruhu Için bu mesajı her keze ulaştır sonunda bu mesaj o itlere köppek soylarina ulaşacaktır ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ VATANSIZLARA INAT VATAN SAĞOLSUN
===============================================

Ben ilk olarak TBMM de bu milletin sirtinda kambur olan hain serefsiz vatan haini DTP'lilere mail olarak göndermis olup verecek tepkilerini merak ediyor be dört gözle cevaplarini bekliyorum.
DTP'li vatanhaini milletvekillerinin E-mail adreslerini ;
www.tbmm.gov.tr internet sitesinden ulusa bilirsiniz.

Hadi aziz Türk milleti bogalim bu soysuzlari mesajlarimiz vede e-maillerimizle... Yeterk Artik biçak kemige dayanmistir. Ya adam gibi olup hadlerini bilecekler yada bu halk onlari Meclisten çikarmasinida iyi bilir gerekirse.

HEPIMIZ MEHMETCIKIZ!!

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
KamilAkyol
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Sal Ekm 07, 2008 7:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Saygideger Halil Yalçin arkadasim,

Böyle hassas vahim ve hayati önem tasiyan bir konuya duyarlilik gösterdigin için sonsuz tesekkür ediyor bunu bir borç bilyorum.

Sag ol var ol arkadasim göstermis oldugun duyarliliga.

Fakat açikça itiraf edeyim ki, böyle vahim önemli konuya sitemiz üyelerinin göstemis olduklari ilgi bakiyorumda kahrolmamak gerçektende elde degil!
Dün aksam siteye bu mesaji ekleyip sizlerle paylasmama ragmen malesef suana kadar aradan 24 saat gibi bir zaman geçmesine ragmen zahmet edipte mesajimi okuyanlarin sayisi malesef ve malesef 28 kisi.

Bize ne oldu, Biz bu hallere düsecek milletmiyiz demeden yapmiyorum. Bundan daha önemli baska bir konu ola bilir mi diye soruyorum kendime.
Bu kahraman mehmetciklerimiz ana kuzulari bizler için vurulup bu topraga düsmediler mi? Bu Vatan evlatlari kahramanlarimiz gözlerini bile kirpmadan bizler için fedâ etmediler mi canlarini?

Lütfen biraz daha ciddiyet biraz daha hassasiyet! Allah rizasi için..
Bu serefsiz köppppeek dölleriyle sadece Güneydoguda, Gabbar daglarinda, Kandilde savasmak yetmeezzzzzzzz!! Top yekün güzel Türkiye'min her yerinde en ücra kösesinde mücadele vermek her Türk evladinin birinci görevidir.
Yilmayacagiz, usanmayacagiz, bikmayacagiz, korkmayacagiiizzzzzzzz!!
Onlar bizler için gözlerini kirpmadan bu vatan bu millet, bizler için canlarini kanlarimi fedâ etmiyorlar mi?
Gün birlik zamani. Gün tek yumruk tek yürek olma zamani. Lütfen geçici bir süreligine Dünyavi islerimizi bir kenara birakip üzerine düsen görevden kaçma eeey Türk gençligi ve Türk milleti...
Ülkenin sana, senin maddi ve manevi destegine dünden daha çok ihtiyaci olup bu soysuz köppek soylarina sevindirip daha fazla cesaret vermeye izin vermeyelim.

HEPIMIZ EVET HEPPIMIZ MEHMETCIGIZ. VATANSIZLARA INAT VATAN SAGOLSUN!!!!

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE......................................
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam Şivesi Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız