ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32143

23
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47748204

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1997

· Dün

4579

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - 2010 DÜNYA KUPASI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

2010 DÜNYA KUPASI

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Spor muhabbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Eyl 06, 2008 2:43 pm    Mesaj konusu: 2010 DÜNYA KUPASI Alıntıyla Cevap Ver

2010 DÜNYA KUPASI YOLCULUĞU BUGÜNKÜ ERMENİSTAN KARŞILAŞMASIYLA BAŞLIYOR. GRUPTAKİ RAKİPLERİMİZ
-İspanya
-Belçika
-Bosna Hersek
-Ermenistan
-Estonya
GRUP 1.si DİREK 2. ÖN ELEME OYNAYARAK DÜNYA KUPASINA KATILACAK. OYUNCULARIMIZA GÜVENİMİZ SONSUZ. BAŞARILAR MİLLİ TAKIM.. =)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Eyl 06, 2008 2:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bugünkü karşılaşma spor ve diplomatik açıdan önemli bir yer tutuyor. umarım protestolarla karşılaşmayız fair play çerçevesinde bir karşılaşma olur. ancak bu bir spor karşılaşması Millilerimizin bu karşılaşmadan en iyi sonucu alacağımıza inanıyoruz.=)
Başa dön
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Eyl 10, 2008 3:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gruptaki 2, maçımızı bugün akşam belçika ile oynayacağız. akşam belçika yı en az 3 farkla geçmeliyiz. bu takımlara karşı şov yapmalıyız diyebilirim=). ermenistan maçı normal bi zeminde oynansa arda maçına tek başına alırdı :lol: :lol: . takımımızdaki bütün oyuncular birbirinden kaliteli ve teknik. bugün akşamki maçtada bunu kullanarak rahat geçmeliyiz diye düşünüyorum. tahmini skor 3 0 :lol: :lol:
Başa dön
antikpatik
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Çrş Eyl 10, 2008 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Skor tahmini tutmamış Hüseyin ama Volkan'ın kontrolünde ağlara giden top olmasaydı farklı olurdu maç. Takımın kötü oynadığına inanmıyorum ama hocanın Mevlüt'te niye ısrar ettiğini anlamak çok zor. Denizlispor'dan Çağlar'a müthiş ego sahibi yorumcu ("penaltı benim işim" bu nedir be manyak mısın :)) Çağlar dedikçe o sanki duydu strese girdi. Yalnız bir de şanssızlık faktörü de var bu aralar takımımızda. Ben yine de umutsuz değilim halihazırda Avrupa 3.sü etiketi olan bir takımımızdan.
Başa dön
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Eyl 11, 2008 12:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dünkü maçta biraz da duygusal davranıp o skoru söyledm ama bya bi yanldk :lol: . dünkü maçın bilet fiyatlarının yüksek olmasının mantığını çözemedim. fedarasyonun paraya mı ihtiyacı var ihtiyacını bu maçtan gelecek paraya mı bağladılar bilmiyorum. terim in maaşı 135 milyar civraında sanırm %100lük bir zam yapılacak diye haberler medyada dolaşıyor. primler neyse de o kadar maaşı abartılı buluyorum. maçtan önceki gün emre ve gökdeniz'in arabada tartışma yaşadıkları ve gökdeniz in bu nedenden dolayı kadrodan çıkarıldığı söyleniyor. dünkü maçta herkeste bi heyecan vardı bildiğimiz milli takımdan çok uzaktılar.maçın yorumcusu hakkında yorum yoq!!! taraflı biri olduğunu herkes biliyor her maçta aynı sözleri ağzından duyuyorum, nse önümüzdeki maçlara bakacağız:)
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Spor muhabbet Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız