ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32136

54
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47732270

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

3640

· Dün

8000

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - ARTIK UTANIYORUM ACIPAYAMLI OLARAK
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

ARTIK UTANIYORUM ACIPAYAMLI OLARAK

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Duyuru Kutlama Taziye
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Prş Hzr 07, 2007 7:12 pm    Mesaj konusu: ARTIK UTANIYORUM ACIPAYAMLI OLARAK Alıntıyla Cevap Ver

[b]MERHABA ARKADAŞLAR...ÖNERİ GÖNDER KISMINDAN E-MAİL OLARAK BİZE GELEN AŞAĞIDAKİ MESDAJLARI SİZLERLE PAYLAŞAYIM İSTEDİM. FAİLİ BELKİ BULURUZ DA YARDIM EDERİZ...:)

Alıntı:

7 HAZİRAN 2007
Gönderenin İsmi: YUSUF
Gönderenin Emaili:
Mesaj: BU İŞİ PEK CİDDİYE ALMIYORSUNUZ SANIRIM BEN SİTEYE ÜYE OLDUĞUM HALDE GİREMİYORUM DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM AMA ,ARTIK BEN UTANIYORUM BİR ACIPAYAMLI OLARAK

AH BENİM YUSUF HEMŞERİM E-MAİL ADRESİN YOK- NİCİN YOK HİÇ BİŞEYİN YOK BEN SANA NASIL YARDIM EDEM DEVE BENE Bİ GARİ...

PEKALA ÖNCEKİ MESAJINDA VARMI ????

Alıntı:

22 MAYIS 2007
Gönderenin İsmi: YUSUF
Gönderenin Emaili:
Mesaj: SİTENİZE ÜYE OLDUĞUM HALDE GİREMİYORUM NE YAPMAM GEREK

GENE YOK... VALLA BENDE UTANMAYA BAŞLADIM LAKİN ACIPAYMLI OLDUĞUM İÇİN DEĞİL. ???
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
SONAY
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Prş Hzr 07, 2007 10:52 pm    Mesaj konusu: üye Alıntıyla Cevap Ver

Bence bu arkıdeş siteye üye olmayı bilmiyodur :roll: ya da üye ise şifresini unutmuştur ve şifre almasını bilmiyodur. :roll: O yüzden de siteye giremiyodur. :(

Olubiliiiiiiiiiii. :roll: :? :lol:
Başa dön
topraginsesi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Hzr 08, 2007 10:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bilmemek değil öğrenmemek ayıpdır derler.Sakın sözlerimizi yanlış anlama Yusuf kardeşim.Kilitli bir kapı düşünelim.Üzerinde göreği asılı.Eğer göreği kullanmazsak kapıyı açamayız.Acıpayam'lı olmaktan asla utanma bizler gibi gurur duy.Sevgiyle kal.Gönül kapımız sonuna kadar açık dostlar için.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Duyuru Kutlama Taziye Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız