ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

22
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47776416

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2025

· Dün

9434

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - Gelin tanış olalım
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Gelin tanış olalım

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam-Akalan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
drcerrah
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Nis 09, 2006 7:11 pm    Mesaj konusu: Gelin tanış olalım Alıntıyla Cevap Ver

Yaklaşık üç hafta önce bu siteyi tesadüfen gördüm. Çok hoşuma gitti. Hemen üye oldum. Egeli olarak biz de kendi yazgımızı, değerlerimizi ve kültürümüzü paylaşmalı ve gelecek kuşaklara aktarmalıyız. Birlik olmalıyız diye düşünüyarum. Hele bu kritik memleketimizin üzerinde bin türlü bölücü atmacanın uçuştuğu bu zamanda. Yıllardır Denizli hatta ege dıışında yaşıyorum ve kendi yöremin insanının birbirinden kopuk yaşamasından çok üzgünüm.
Çok şükür bu siteyi yapan arkadaşlar biraz olsun bu üzüntümü giderdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Akalandan başka mesajlar bekliyorum. Akalanlılar kültürlü insanlardır.
Haydi Akalanlı köylü kardeşlerim mesajlaşıp tanış olalım. ben Akalanlıyım ancak şehir dışında yaşıyorum. doktorum.
Bütün DENİZLİ!ye selam olsun............
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
cobroski
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal May 08, 2007 4:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SLM HEMŞERİM NASILSINIZ?
SİZİNLE TANIŞMAYI GERÇEKTEN İSTERİM.
BEN BU SİTEDE BARI ETKİNLİKLER BAŞLATMAK İSTEDİM AMA ÇOK FAZLA KATILIM GÖREMEDİM. BİR HEMŞERİM TANIŞ OLALIM DİYE MESAJ ATMIŞ BENDE YENİ FARKETTİM. HEMEN CEVAP YAZDIM...
TANIŞALIM GÖRÜŞELİM HEPBİRLİKTE EL ELE OLALIM...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam-Akalan Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız